Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


Scott Tisson Traveller w regionie pomorskim

Screen Shot 10 18 19 at 01.36 PM

W dniach 17-20.10.2019 region pomorski eksploruje angielski bloger podróżniczy Scott Tisson, który prowadzi blog podróżniczy www.intrepidescape.com.  Jest to kolejne działanie promocyjne realizowane ze środków Programu Południowego Bałtyku w ramach projektu Baltic Sea Tourism Center, wdrożenie w latach 2016 – 2019.

Bloger jest bardzo aktywny w social media, lubi go 7 941 użytkowników na fb, obserwuje 25 000 na Instagramie oraz 107 000 na twitterze.
Wizyta studyjna skupia się wokół tematów slowlife’owych takich jak: agroturystyki z klimatem, produkty lokalne czy rękodzieło. Nie zabraknie również zwiedzania Gdańska i Kaszub Południowych, gdzie bloger będzie miał możliwość spotkania z tradycjami, lokalną kuchnią i społecznością. Pozna historię garncarzy z rodu Neclów i spróbuje swoich sił w pracy na kole natomiast w Kaszubskim Parku Etnologicznym podąży szlakiem regionalnej architektury. Wrażeń smakowych dostarczy lokalna kuchnia i spotkanie z rzemieślniczymi browarami z Kościerzyny i Gdańska. Nie zabraknie również pięknych widoków z gdańskich tarasów: Słony Spichlerz, Olivia Star czy wieża Bazyliki Mariackiej.

Więcej o projekcie Baltic Sea Tourism Center:
www.prot.gda.pl/projekty-aktualnie-realizowane/

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna