Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Gwiazdka Michelin w Pomorskiem
    Pomorskie ma swoją gwiazdkę Michelin!


Pomorska Karta Turysty – od kwietnia startuje Pakiet Gdynia

Pomorska Karta Turysty Pakiet Gdynia

Pomorska Karta Turysty została wzbogacona o nową ofertę – „Pakiet Gdynia”. A w nim aż 8 miejskich atrakcji turystycznych w korzystnej cenie.

Turyści odwiedzający region pomorski, od kwietnia 2024 mogą zakupić nowy „Pakiet Gdynia” z propozycją 8 atrakcji na terenie miasta. W ramach zakupionego pakietu odwiedzą: Akwarium Gdyńskie, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Muzeum Motoryzacji, Muzeum Marynarki Wojennej, Muzeum Miasta Gdyni, Muzeum Emigracji oraz wejdą na pokład Daru Pomorza i ORP Błyskawica. A to wszystko w jednej i bardzo korzystnej cenie (bez kupowania oddzielnych wejściówek).

Nowa oferta ukazuje turystyczną stronę młodego, modernistycznego Miasta Gdynia i dedykowana jest nie tylko turystom, ale również mieszkańcom, którzy chcą lepiej poznać swoją małą ojczyznę.

Pakiet można zakupić online na stronie https://kartaturysty.pomorskie.travel lub w wybranych punktach sprzedaży, m.in,: w Miejskiej Informacji Turystycznej w Gdyni i Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej w Gdańsku. Pakiety są dostępne w dwóch wariantach czasowych – do wykorzystania w ciągu 24h lub 48h.

Poza nowym „Pakietem Gdynia”, Pomorska Karta Turysty posiada jeszcze dwa inne: „Poznaj Trójmiasto” oraz „Przygoda z Pomorskim”. Projekt Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej jest stale rozwijany i pozwala turystom zaoszczędzić ponad 50 proc. kosztów biletów wstępu do popularnych pomorskich atrakcji.

Strona www: https://kartaturysty.pomorskie.travel

Punkty sprzedaży: https://kartaturysty.pomorskie.travel/pomorska-punkty-obslugi.qbpage

Osoba do kontaktu : Agnieszka Matuszewska a.matuszewska@prot.gda.pl; 500-170-430

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna