Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • slider prot sklep
    Zapraszamy do naszego sklepu online


Wizyta studyjna dziennikarzy z Czech i Słowacji

eba

                

W dniach 20 – 24.10.2019r. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z Instytutem Polskim w Pradze, przy wsparciu Sopockiej Organizacji Turystycznej, LOT Łeba-Błękitna Kraina oraz instytucji kulturalnych, organizuje wizytę studyjną dla dziennikarzy z Czech i Słowacji.                              

Celem wizyty jest prezentacja różnych zakątków regionu pomorskiego. Dziennikarze podczas podróży studyjnej odwiedzą Gdańsk z Europejskim Centrum Solidarności i Faktorią Rzymską, Sopot, Gdynię, Ciekocinko, Krokową, Słowiński Park Narodowy z Łebą, Zamek w Malborku oraz Szymbark z Centrum Edukacji i Promocji Regionu.

W Pomorskim gościmy  dziennikarzy największych czeskich dzienników, a także czeskich i słowackich blogerów, z którymi współpracuje Instytut Polski i  którzy dużo piszą o Polsce: Alena Velickova – reprezentuje największy ogólnokrajowy dziennik w RCz Mlada Fronta Dnes;  Jaroslav Sindelar – z drugiego największego ogólnokrajowego dziennika w RCz Lidove; Jana Podskalska – reprezentuje gazetę DENIK.CZ; Klara Hajek-Velinska – blogerka i influencerka; prowadzi bloga – all4camper.com ; Miriam Zsilleova – założycielka i szefredaktorka portalu „Ženy v meste“ (Kobiety w mieście), który powstał w 2014 roku i jest medium informacyjnym prezentującym aktualne tematy ze Słowacji i zagranicy z punktu widzenia kobiet oraz Lukáš Mužla – redaktor serwisu interez.sk, który powstał w sierpniu 2014 r. i w ciągu dwóch lat został jednym z najczęściej odwiedzanych słowackich serwisów internetowych dla młodych ludzi.

Pierwsze efekty tej wizyty spodziewane są już na koniec października 2019 roku.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna