Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Przedstawiciele PROT na globalnej konferencji Green Destinations 2023 w Tallinie

tallin 900x443

W dniach 8-10 października 2023 r. Prezes PROT, Dyrektor Generalny oraz Koordynator Obszaru Turystyki Strategii Bałtyckiej wzięli udział w globalnej konferencji Green Destinations, która odbyła się w Tallinie, Zielonej Stolicy Europy 2023. Wydarzenie ułatwiło nawiązanie znaczących kontaktów między interesariuszami z branży zainteresowanej wzmacnianiem współpracy z zakresie zielonych i bardziej zrównoważonych praktyk turystycznych. Zbadano zrównoważone rozwiązania i najlepsze praktyki w zakresie efektywnego zarządzania ośrodkami turystycznymi na przykładzie ponad 100 destynacji, które ptrzy,ały tytuł Green Destination 2023. Ponad 55 prelegentów z różnych zakątków świata dzieliło się swoją wiedzą i spostrzeżeniami nt. kierunków rozwoju tzw. zielonej i regeneratywnej turystyki w przyszłości.

 

Drugiego dnia, podczas panelu dyskusyjnego “Perspektywy krajowe i regionalne”, Koordynator PA TOU z Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, przedstawiła prezentację “W kierunku bardziej ekologicznej i zrównoważonej turystyki w regionie Morza Bałtyckiego – refleksje z obszaru polityki EUSBSR Turystyka” i wzięła udział w dyskusji panelowej wraz z czterema innymi inspirującymi liderami z Estonii, Słowenii, Finlandii i Austrii, którzy podzielili się swoimi celami w zakresie zrównoważonego rozwoju i strategiami zastosowanymi w celu ich osiągnięcia w branży turystycznej.

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony organizatora Green Destinations: https://www.greendestinations.org/gd-2023-estonia/

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna