Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Kampania promocyjna Modnie i Wygodnie na Jesień w Pomorskim

IMG 0514

Jesień i zima to wyjątkowy i klimatyczny czas w Pomorskim, który ma wiele do zaoferowania, a to dzięki walorom turystycznym, dobrej ofercie noclegowej, restauracyjnej czy spa. Dlatego Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna w ramach projektu Pomorskie Prestige zaprosiła do współpracy 5 influencerów, aby mogli się oni przekonać, ze jesienno – zimowy city break w Pomorskim to zdecydowanie dobry pomysł.

Klimatyczne Trójmiasto, wiele punktów gastronomicznych, bliskość morza i atrakcji turystycznych – to wszystko sprawia, że Pomorskie jest idealnym miejscem zarówno na spędzenie romantycznego czasu tylko we dwoje, ale również na energetyczny wypad z całą rodziną. Aby zaproszenie dotarło jak najszerzej w dniach 23-25 października 2023 region pomorskim odwiedzi pięciu influencerów w tym: kulinarni, lifestylowi oraz podróżniczy: @szalonewalizki_pl, @warszawskismak, @marbleandmoree, @pynci, @kasia_gillaglubiak, którzy zaprezentują swoim followersom co na nich czeka najlepszego w sezonie jesienno-zimowym w Pomorskim.

W ramach współpracy zaproszeni influencerzy odwiedzą czterech partnerów Pomorskie Prestige: Radisson Blu Hotel w Gdańsku, Sopot Marriot Resort & Spa, Leśny Dwór w Sulęczynie oraz Hotel Jantar w Ustce, gdzie spędzą klimatyczny czas wypełniony jesiennymi smakami, relaksacyjnymi zabiegami, wieczorem przy ognisku oraz morsowaniem na dachu hotelu. Wszystkie atrakcje zaprezentowane zostaną w materiałach Reels oraz Stories na kontach instagramowych w terminie od 24 października do 30 listopada 2023.

Wizyta realizowana jest w ramach kampanii: Modnie i Wygodnie na Jesień w Pomorskim i ma na celu promocję oferty regionu pomorskiego na sezon jesienno – zimowy.

Chcesz być na bieżąco śledź profil Pomorskie Prestige na instagramie, gdzie znajdziesz wszystkie materiały z kampanii.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna