Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Promocja Pomorskiego na rynku chińskim – październikowe wizyty studyjne

chinscy touroperatorzy

 

Z roku na rok Pomorskie cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony rynków azjatyckich. Doskonałym przykładem są dwie wizyty studyjne, które odbędą się w październiku.

W dniach 27-30.10.2018 we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej do odkrycia potencjału turystycznego i szerokiej oferty województwa zaproszono 10 touroperatorów z rynku chińskiego. Wizyta ta jest częścią szeroko zakrojonej wizyty, w czasie której prezentowana będzie tematyczna oferta kilku polskich regionów. Dlatego też w Pomorskim jako temat wiodący wybrano największe atrakcje Gdańska i Sopotu oraz ofertę spokojnego wypoczynku poza miastem. Podczas pobytu goście odwiedzą Główne Miasto w Gdańsku, Sopot oraz zapoznają się z ofertą hotelarsko-gastronomiczną miast. Program uwzględnia prezentację ofert pięciu hoteli w standardzie 3 i 4*. Ponadto goście odwiedzą Wieżycę, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku Kościerzynę oraz Chmielno gdzie zapoznają historię i tradycję regionu oraz zapoznają się z folklorem regionu, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony azjatyckich gości.

Druga chińska wizyta odbędzie się w dniach 28-29.10.2018 i realizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich. Ma charakter wymiany dziennikarskiej a jej tematyka skupiona jest wokół największych atrakcji miast oraz bursztynowego dziedzictwa miasta. Gościć będziemy 6 dziennikarzy reprezentujących tradycyjne i nowoczesne media chińskie. W programie uwzględnione zostały Główne Miasto w Gdańsku, Muzeum Bursztynu i  Europejskie Centrum Solidarności, spotkania z przedstawicielami lokalnego środowiska dziennikarskiego oraz Zamek w Malborku.

Mamy nadzieję, że realizacja obu wizyt studyjnych  przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Pomorskiego na azjatyckim  rynku i przyciągnie w kolejnych latach jeszcze więcej chińskich gości.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna