Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


De Telegraaf z wizytą w Gdańsku i Sopocie

pomorskie de telegraaf

We współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie oraz holenderskim biurem podróży Sunair udało nam się zaprosić do udziału w wizycie studyjnej przedstawicieli redakcji holenderskiego dziennika De Telegraaf.

W dniach 26-28.10.2018 Gdańsk oraz Sopot odwiedzi dwoje holenderskich dziennikarzy, którzy przygotowywać będą materiał do dodatku weekendowego gazety.

De Telegraaf jest znanym i cenionym tytułem na rynku holenderskim. Drukowany jest w nakładzie 353 000 egzemplarzy a koszt zakupu reklamy o powierzchni jednej strony wynosi ponad 17 000 zł.

Podczas dwudniowej wizyty goście odwiedzą największe atrakcje Gdańska oraz Sopotu. Efektem wizyty studyjnej będzie dwustronicowy materiał poświęcony atrakcjom miast opublikowany na łamach dziennika jeszcze w 2018 roku.

Pomorskie cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony holenderskich mediów oraz gości. Jest to wynikiem ubiegłorocznego otwarcia bezpośredniego połączenia lotniczego pomiędzy holenderską stolicą a Portem Lotniczym w Gdańsku oraz wspólnych działań  PROT i ZO POT.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna