Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Głosuj na Polskę! Głosuj na Gdańsk!

Gdańsk7 1

Z przyjemnością informujemy, że Gdańsk został nominowany do tytułu „Most Desirable City”, a Polska do nagrody „Most Desirable Country in Europe” w konkursie Wanderlust Reader Travel Awards 2022.

Konkurs organizuje magazyn podróżniczy Wanderlust , najdłużej wydawane turystyczne czasopismo w Wielkiej Brytanii, obecne na rynku od 29 lat. Nagrody w konkursie przyznają czytelnicy w internetowym głosowaniu pod linkiem https://wanderlusttravelawards.com

Konkurs odbywa się we współpracy z World Travel Market w Londynie. Nominacje dla Gdańska są z pewnością zasługą Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie, który  aktywnie współpracuje z miesięcznikiem, a jego dziennikarze biorą udział w podróżach prasowych do Polski.

Reader Travel Awards organizowany jest po raz 21. Ideą konkursu jest promocja wyjątkowych miejsc na mapie Europy oraz zachęta do inspirujących, odpowiedzialnych podróży. Wanderlust odkrywa mniej znane i uczęszczane miejsca, dzieli się tekstami podróżniczymi, ciekawymi fotografiami i prezentuje porady ekspertów.

W 2022 roku są dwa rodzaje nagród i czternaście kategorii. Czytelnicy Wanderlust Reader Travel Awards wybiorą najbardziej pożądane miasta, regiony, kraje, natomiast jurorzy-eksperci ds. zrównoważonego rozwoju zdecydują o nagrodach  dla najlepszych touroperatorów, linii lotniczych oraz influencerów.

Gala, na której zostaną ogłoszone wyniki, odbędzie się 8 listopada w Tower of London. Głosowanie trwa do 25 października 2022.

Osoby, które oddadzą swój głos, wezmą udział w losowaniu 10 fantastycznych nagród. W puli nagród m.in. 8-dniowa wycieczka po Jordanii, 11-dniowa wyprawa do Indii, by poznać Złoty Trójkąt i Tygrysy oraz wycieczka na Islandię.

Nominację dla Gdańska można znaleźć w kategorii „Najbardziej Pożądane Miasto”. Głosujemy! https://wanderlusttravelawards.com

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna