Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Norweski dziennikarz z wizytą w Pomorskim

dziennikarz 4

Pomorskie w tym roku nie narzeka na brak zagranicznych gości – blogerów i przedstawicieli mediów. Dziennikarze z Europy chętnie odwiedzają nasz region i polecają go w swoich krajach. Tym razem Pomorskie odwiedził ceniony dziennikarz z Norwegii Runar Larsen, który pracuje dla magazynu podróżniczego Vagabond Reiselyst.

Dziennikarz odwiedził Półwysep Helski oraz Sopot. Zbierał materiały do artykułu, w którym planuje zaprezentować miejsca idealne na relaks, kąpiele morskie i słoneczne, a także inspirujące do nadmorskich aktywności jak wycieczki rowerowe czy sporty wodne. Runar Larsen podczas pobytu w Chałupach pod opieką specjalistów SURFPEOPLE spróbował swoich sił w kitesurfingu i windsurfingu.

To nie pierwsza wizyta tego dziennikarza w naszym kraju. Runar Larsen wielokrotnie udowodnił swoimi artykułami, że Polska jest piękna i posiada bogatą ofertę dla rynku norweskiego.

Wizytę zorganizowała Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna i Sopocka Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie.

Vagabond Reiselyst www.magasinetreiselyst.no to największy w Norwegii miesięcznik o podróżach wydawanym w nakładzie 93 000, trafiający do ponad 300 000 czytelników. Powstał z połączenia dwóch czołowych czasopism: Vagabond i Reiselyst. Jest sprzedawany samodzielnie oraz jako dodatek w wersji elektronicznej dla prenumeratorów największego w Norwegii dziennika Aftenposten.

Redaktorem naczelnym Vagabond Reiselyst jest dziennikarka, która na stałe współpracuje z norweską telewizją śniadaniową God Morgen, Norge på TV2, gdzie regularnie opowiada o podróżach.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna