Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Zaproszenie na bezpłatną konferencje Pomorskie Business Summit

Screen Shot 11 14 23 at 12.58 PM — kopia

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim jest konferencja Pomorskie Business Summit, która odbędzie się 27 listopada 2023 w PROGRES EVENT & CONFERENCE, ul. Słowackiego 17 w Gdańsku.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy polskich i zagranicznych ekspertów z zakresu turystyki, kulinariów i produktów lokalnych. Gwiazdą wydarzenia będzie Karol Okrasa – jeden z najbardziej utalentowanych szefów kuchni swojego pokolenia. Dzięki spotkaniom z zagranicznymi prelegentami będziecie mogli Państwo zapoznać się także oczekiwaniami skandynawskich klientów i dobrymi praktykami.

Pobierz program konferencji

Wykłady zagranicznych prelegentów będą tłumaczone na język polski. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o uzupełnienie Formularza Zgłoszeniowego – https://forms.gle/kR1Y6yvHHRmYqNRj7 do dnia 20.11.2023 r.

Do udziału w konferencji zapraszamy partnerów Pomorskie Prestige, partnerów projektu BASCIL oraz producentów lokalnych, przedstawicieli stowarzyszeń lokalnych i branży turystycznej.  Każdy z Partnerów może zgłosić jednego przedstawiciela. Limit miejsc jest ograniczony. Udział w konferencji jest bezpłatny i będzie potwierdzany przez organizatorów.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Bascil – Innovative Solutions for the Rural Food Production Sector to Diversify into Sustainable Culinary Tourism Services współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna