Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Wybierz najlepszy produkt turystyczny. Zagłosuj na Festiwal Wiatru Columbus!

Certyfikat 900x450

Czy Columbus Festiwal Wiatru, organizowany w Ustce, ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym i otrzymać Certyfikat Internautów? To zależy od mobilizacji mieszkańców regionu pomorskiego i użytkowników Internetu, którzy w drodze głosowania  zdecydują, do którego z kandydatów trafi to wyróżnienie.

W ramach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat POT Polska Organizacja Turystyczna przyznaje 10 certyfikatów i dodatkowo jeden Certyfikat Internautów. Trafia on do zwycięzcy wyłonionego w drodze internetowego głosowania. Kandydatów jest szesnastu – każde województwo ma swojego jednego przedstawiciela.

Województwo Pomorskie jest reprezentowane przez Columbus Festiwal Wiatru.  To największe wydarzenie sezonu letniego w Ustce, jedno z największych wydarzeń Pomorza Środkowego. W trakcie imprezy odbywają się powietrzne pokazy, w tym akrobacje lotnicze i motoparalotniowe, pokazy pirotechniczne oraz koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

O tym, do kogo powędruje Certyfikat Internatów zdecydują użytkownicy sieci. Mogą oni oddać swój głos w głosowaniu na stronie Narodowego Portalu Turystycznego https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2022-%E2%80%93-rusza-glosowanie-na-certyfikat-internautow

Głosowanie trwa do 31 października do godz. 23:59.

Laureat Certyfikatu Internautów zostanie objęty programem promocji Polskiej Organizacji Turystycznej.

Zachęcamy do głosowania na naszego pomorskiego kandydata!

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna