Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


Urlaubsguru, największy austriacki blog turystyczny z wizytą w Pomorskim

urlaubsguru

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna i Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu w dniach 03 – 05.11.2019r. organizuje wizytę studyjną dla tour operatorów Urlaubsguru z Austrii.

 Wizyta w regionie pomorskim jest częścią podróży po Polsce (Gdańsk, Warszawa, Kraków) i została  przygotowana dzięki silnemu wsparciu Gdańskiej Organizacji Turystycznej, a także Sopockiej Organizacji Turystycznej i partnerów PROT.

Goście, eksplorując 3 miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię, będą mogli zapoznać się zarówno z szeroką ofertą miejską, różnymi atrakcjami, jak i z ofertą kulinarną, odwiedzając restauracje przynależące do projektu Pomorskie Prestige, które hołdują produktom lokalnym oraz wysokiej jakości przygotowywanych potraw.

Urlaubsguru – to największy austriacki blog turystyczny i platforma internetowa, oferująca  tanie okazje podroży, czyli wakacje w najlepszej cenie. 20 pracowników (Austria) oferuje codziennie tanie oferty na platformie turystycznej. Urlaubsguru oferuje: wycieczki pakietowe (zorganizowane), przeloty, hotele, turystykę miejską – city breaks, podróże specjalne (muzyczne, parki rozrywki, rejsy statkiem, urlop aktywny). https://www.urlaubsguru.at/

Celem podróży jest przygotowanie materiału zdjęciowego/filmowego do prezentacji na stronie  biura Urlaubsguru. Ważnym elementem jest zaprezentowanie oferty turystycznej, skierowanej do młodego pokolenia (lokale, atrakcje turystyczne, hotele).

Biuro Urlaubsguru sprzedaje swoje oferty za pośrednictwem Internetu. Klientem biura są przede wszystkim osoby poniżej 30-go roku życia.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna