Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Szkolenie marketingowe dla branży SPA i hotelarskiej

szkolenie

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna z przyjemnością zaprasza na szkolenie marketingowe dla branży SPA i hotelarskiej. Szkolenie adresujemy zarówno do partnerów projektu Pomorskie Prestige, jak również wszystkich zainteresowanych osób, które pracują w hotelach, pensjonatach, apartamentach i obiektach SPA.

Spotkania branżowe, które pomagają podnosić kompetencje pracowników i jakość usług, są stale potrzebne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom hotelarzy i obiektów SPA, organizujemy szkolenie, które pozwoli złapać garść inspiracji i praktycznej wiedzy z zakresu obsługi gościa oraz pomoże poszerzyć wiedzę o narzędziach promocyjnych w social mediach.

Razem z prelegentami spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytania, jak skutecznie promować się w Internecie, jak sprawić, by gość był zadowolony z naszych usług, na czym polega autentyczna usługa gościnności, jak wzbogacić doświadczenia pobytu gości i zapewnić pozytywne emocje. Pierwszą część szkolenia poprowadzi inspektor hotelowy, podróżnik i bloger Karol Weber, natomiast drugą, warsztatową, specjalistki ds. social mediów Agnieszka Gutowska oraz Julia Nerek z agencji Personal PR.

Szkolenie odbędzie się w  piątek 21 października 2022 w sali HAXO w Wozowni Artyleryjskiej w Hevelianum w Gdańsku (Góra Gradowa). Koszt udziału w szkoleniu  wynosi 400 zł netto od osoby.

Program szkolenia jest dostępny pod linkiem https://szkolenie.prot.gda.pl/ Zapisy do 12 października. Koniecznie trzeba wypełnić formularz. Nie przyjmujemy zgłoszeń mailowo ani telefonicznie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna