Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Dziennikarka ze Szwecji zwiedza Pomorskie

Suzanne main photo 1

Jesień przynosi plony także w postaci wizyt studyjnych. W Pomorskim gości obecnie dziennikarka Suzanne Björklund ze Szwecji, która dostarcza artykuły podróżnicze do regionalnych gazet. Wizyta w Pomorskim  jest efektem tegorocznej współpracy PROT z duńską agencją Related.

Podczas kilkudniowego pobytu, od 30.09 do 4.10. 2022, dziennikarka zwiedza Trójmiasto oraz poznaje uroki Borów Tucholskich. Inspiracją do stworzenia programu wizyty były największe atrakcje regionu dedykowane szwedzkim odbiorcom, w tym oferta kulturalna, SPA oraz kulinarna.

Dzięki zaangażowaniu i życzliwości Pomorskie Prestige Suzanne Björklund odwiedziła 3 gdańskie restauracje: Kubicki, Brovarnia Gdańsk, Masna Micha. W Sopocie odbyła degustację w restauracji Polskie Smaki, a w Gdyni gościła w Białym Króliku. Miała okazję poznać też regionalną kuchnię w restauracji Las i Woda w Borach Tucholskich. Dziennikarska skorzystała też z zabiegów SPA poznając ofertę Almond Spa, Five Senses Floating&Spa, Prana Spa Sopot, Quadrille Spa, Notera Spa.

Materiał promocyjny, zebrany podczas wizyty w Pomorskim, zostanie opublikowany w magazynie Bonnier. Efektów wizyty możemy spodziewać się już w listopadzie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna