Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Gwiazdka Michelin w Pomorskiem
    Pomorskie ma swoją gwiazdkę Michelin!


Ranking miejscowości nadmorskich – zapraszamy do głosowania

   19 czerwca rozpoczęła się kolejna edycja Rankingu Miejscowości Nadmorskich, w którym głosują internauci, turyści i sympatycy wybranych miejscowości. Które miejsce nad morzem wygra w tym roku? Zapraszamy do głosowania!

   Redaktorzy portalu Czasnadmorze.pl wybrali 20 miejscowości, które w poprzednich edycjach cieszyły się największą popularnością. W ubiegłorocznym rankingu w czołówce znalazły się Międzyzdroje, Świnoujście, Jastarnia, Łeba i Władysławowo. Bardzo blisko znalazły się też mniejsze miejscowości nadmorskie, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.

   Zapraszamy do głosowania w Rankingu Miejscowości Nadmorskich nie tylko dla wyrażenia sympatii dla ulubionej miejscowości, ale także dla jej wsparcia – miejscowość, która wygra tegoroczny ranking otrzyma kampanię promocyjną na portalu Czasnadmorze.pl o wartości 5000 PLN. Jednak tym co najważniejsze jest dla internautów są komentarze, w których można znaleźć opinie i porady gdzie warto wybrać się nad morze. Głosujemy do 26 sierpnia!

   –  Warto wyrazić sympatię dla wybranej miejscowości i polecić ranking znajomym np. na facebooku, dzięki temu otrzymamy niezależny ranking, tworzony wyłącznie przez internautów – zachęca Wojciech Kreft z portalu www.Czasnadmorze.pl.

   Równolegle z rankingiem internautów, portal Czasnadmorze.pl przedstawił raport najpopularniejszych miejsc na wakacje nad morzem wg. Google. Wykresy popularności dla wakacyjnych miejscowości przygotowane są na podstawie statystyki wyszukiwarki google, która rejestruje każde zapytanie, porównuje popularność i wskazuje na aktualne trendy. Na tej samej stronie znaleźć można również zapytania turystyczne, które w ciągu ostatnich 90 dni zyskują najbardziej. Są wśród nich również miejscowości nadmorskie: Krynica Morska, Władysławowo, Łeba, Mielno, Międzyzdroje oraz Ustka. Ranking google aktualizowany jest na bieżąco, dlatego warto sprawdzać, które miejscowości będą zyskiwać na popularności w najbliższym czasie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna