Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • czary gary 1200x450
    Czary-Gary. Pomorski Podcast Kulinarny


Pomorskie w projekcie filmowym Guy in the sky

Loty paralotnią w Pomorskim

W pierwszych dniach maja gościliśmy w Pomorskim amerykańską osobowość telewizyjną. Paris  Norriss wraz z ekipą TV realizował projekt „Guy in the Sky”. 

Paris  Norriss, na co dzień mieszkający w Dubaju, jest entuzjastą przygód na świeżym powietrzu oraz gospodarzem programów podróżniczych „Guy in Dubai” i „Guy in the Sky”, w których główną rolę odgrywają nurkowanie, loty paralotnią oraz szybka jazda. Ponad 15 milionów widzów rocznie ogląda jego programy na Amazon Prime, OSN i w pokładowych systemach rozrywki w liniach lotniczych, takich jak Emirates i British Airways.

Projekt „Guy in the Sky”  ma powstać w trzech polskich województwach: pomorskim, śląskim oraz małopolskim. Efetem wizyty w Polsce ma być 40- minutowy film ukazujący extremalne oraz oryginalne atrakcje. Film zostanie nakręcony przy użyciu nowoczesnych technologii, drona i kamery sportowej.

W naszym regionie podczas 3-dniowego pobytu ekipa TV odbyła lot paralotnią w Borsku oraz wzięła udział w rejsie po zatoce na trasie Gdynia-Gdańsk. Goście zwiedzili Główne Miasto i Westerplatte. Zajrzeli też z kamerą do warsztatu bursztynniczego oraz restauracji Fisherman, gdzie top chef Rafał Koziorzemski odkrył tajemnice swojej kuchni.

Film o Polsce jest drugim po Izraelu zrealizowanym programem w ramach większego projektu „Guy in the Sky”. Zostanie wyświetlony jesienią na platformie Apple Tv +* oraz  w pokładowych systemach rozrywki w liniach lotniczych Emirates.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna