Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • czary gary 1200x450
    Czary-Gary. Pomorski Podcast Kulinarny


Wizyta w Pomorskim TV Deutsche Welle

Neptun

W dniach 27.04 – 01.05.2022r. w Pomorskim gości niemiecka 3-osobowa ekipa telewizyjna TV Deutsche Welle w ramach wizyty studyjnej organizowanej przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną.

Gospodarz – Lukas Stege, operator kamery – Holm Weber i redaktor/producentka – Anne Termeche odwiedzą Gdańsk: Ratusz Głównego Miasta, Europejskie Centrum Solidarności, dawne tereny stoczniowe i Westerplatte oraz Sopot.

Materiał zostanie wyemitowany 28 maja. Skrócona wersja ukaże się na kanale YouTube „DWTravel”, a na Instagramie i Facebooku pojawią się krótkie relacje.

Deutsche Welle jest niemieckim, międzynarodowym nadawcą i jednym z najbardziej istotnych międzynarodowych mediów. Check-In to telewizyjny program podróżniczy Deutsche Welle, dla którego przygotowywany będzie materiał o Gdańsku i Sopocie. Jest to cotygodniowy 26-minutowy program telewizyjny, produkowany na miejscu w trzech językach, tj. angielskim, hiszpańskim i niemieckim, emitowany na arenie międzynarodowej. Jego gospodarz – Lukas Stege skupia uwagę widzów na widokach i krajobrazach Europy.

W 2021 r. DW osiągnęło nowy rekord 289 mln odbiorców tygodniowo – wzrost o 40 mln (16 proc.) w porównaniu z rokiem poprzedzającym. Odsłony online po raz pierwszy wyprzedzają formaty telewizyjne. Serwisy internetowe DW obsługują tygodniowo 122 miliony użytkowników. Najsilniejsze platformy internetowe to Facebook i YouTube. Wykorzystanie telewizji sięga 117 milionów  tygodniowo, a wykorzystanie radia pozostaje na stałym poziomie 50 milionów.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna