Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Pomorskie Forum Turystyczne – Choczewo 2018

Foto na główną 1

Za nami kolejna edycja Pomorskiego Forum Turystycznego, jak co roku, w programie spotkania przewidziano czas na wykłady ekspertów, inspirujące rozmowy i aktywne poznawanie lokalnej oferty turystycznej, a wszystko w gościnnej atmosferze nadmorskiej gminy Choczewo.

Forum, jest okazją do integracji osób i instytucji współpracujących z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną. W tym roku wśród uczestników, oprócz przedstawicieli poszczególnych podmiotów wchodzących w skład stowarzyszenia, liczną grupę stanowili również pracownicy lokalnych punktów informacji turystycznej, dla których przygotowano dedykowane szkolenie z zakresu obsługi klienta, jak również prezentację potencjalnego produktu turystycznego – Szlaku Dworów i Pałaców Północnych Kaszub. W programie nie zabrakło również wizyty studyjnej związanej z tą tematyką.

Uczestnicy mogli również przekonać się, że tereny gminy Choczewo są idealne do uprawiania turystyki aktywnej. Nocny marsz na orientację oraz przejazd rowerowy śladem europejskiej trasy Eurovelo10, były idealną okazją do zaprezentowania potencjału w tym zakresie.IMG 4454

IMG 4408

Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo i zachęcamy do bieżącego kontaktu z biurem PROT w ramach wspólnych działań

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna