Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


Workshop branżowy w Tel Awiwie

workshop izrael

15 maja reprezentacja Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej uczestniczyła w  branżowym workshopie w Tel Awiwie.

Izrael to jeden z szybciej rosnących rynków przyjazdowych ostatnich lat. Według statystyk prowadzonych przez Port Lotniczy i. L. Wałęsy, odnotowano ponad 18 tys. pasażerów korzystających z bezpośrednich połączeń między Tel Awiwem a Gdańskiem.

Traktując rynek izraelski jako jedną z perspektywicznych  destynacji  generujących ruch przyjazdowy do  regionu pomorskiego,  PROT stara się o stałą obecność na tym rynku.

Wydarzenie organizowane przez LOT Polskie Linie Lotnicze i Polską Organizacje Turystyczną zgromadziło 80 przedstawicieli izraelskiej branży turystycznej. Zgromadzona branża z dużym entuzjazmem przyjęła dwa materiały filmowe w języku hebrajskim (link 1, link 2) przygotowane przez PROT specjalnie na tą okazję. Przeprowadzone następnie rozmowy stolikowe powalają optymistycznie prognozować dalszy wzrost ilości przyjazdów z tego rynku.

Ważnym aspektem budowania rozpoznawalności regionu na rynku izraelskim jest współpraca z mediami społecznościowymi. Do udziału w drugiej części warsztatów zaproszeni zostali aktywni członkowie społecznościowych grup tematycznych, poświęconych wyjazdom do Polski. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem turystów planujących często już kolejną wizytę w Polsce. Szczegółowe pytania o Gdańsk i ofertę typu city break połączoną z turystyką aktywną jednoznacznie wskazują na duży potencjał rynku.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna