Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Krytykakulinarna.com tworzy przewodnik kulinarny w pomorskim

krytyka kulinarna w pomorskim

W dniach 24.06 do 02.07.2021 region pomorski eksploruje autorka najpopularniejszego w Polsce bloga kulinarnego krytykakulinarna.com – Magda Grzebyk. Wizyta blogerki ma na celu zebranie materiałów do przewodnika kulinarnego, w którym zaprezentowanie zostaną rekomendowane restaurację i lokalni producenci z regionu pomorskiego.

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna tworząc listę restauracji i lokalnych producentów, skupiła się na partnerach projektu pomorskie prestige, którzy wyróżniają się regionalną kuchnią opartą na lokalnych produktach regionu pomorskiego.

krytyka kulinarna fb

W ramach przewodnika powstaną dwa wpisy (dot. restauracji i lokalnych produktów), które w lipcu publikowane będą na blogu www.krytykakulinarna.com. Na podstawie wpisów powstanie przewodnik kulinarny z listą rekomendowanych restauracji i lokalnych producentów z pomorskiego.

Przewodnik w formie pdf będzie dostępny do pobrania ze strony www.krytykakulinarna.com oraz www.pomorskie-prestige.eu od 15.08.2021 i będzie idealnym materiałem kulinarnym podczas różnorakich wyjazdów.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna