Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Gwiazdka Michelin w Pomorskiem
    Pomorskie ma swoją gwiazdkę Michelin!


Kampania “Urlop nad Bałtykiem” dla turystów z Czech

zrzut ze strony

Miło nam poinformować, że w związku z uruchomieniem nowych, bezpośrednich połączeń lotniczych oraz kolejowych łączących Czechy i region pomorski Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaplanowała szereg działań promujących wypoczynek w Trójmieście i nadmorskich kurortach. Dogodność dojazdu samochodem oraz coraz większe możliwości połączeń lotniczych i kolejowych powodują, że region pomorski jest coraz liczniej odwiedzany przez turystów z Czech. Dlatego chcemy jeszcze bardziej zaznaczyć obecność Pomorskiego na rynku czeskim bo mamy im wiele do zaoferowania. Kampania internetowa pt.  „Urlop nad Bałtykiem”,  której głównym przekazem będzie strona www.pobytubaltu.cz  z szerokim zakresem informacji o regionie i możliwościach spędzenia wolnego czasu. Jej celem jest promocja pomorskiego wybrzeża na rynku czeskim, a głównymi destynacjami będą Trójmiasto, Krynica Morska, Władysławowo, Ustka i Łeba. Pomorskie ma świetną infrastrukturę noclegową, wspaniałą, lokalną kuchnię, fantastyczne usługi oraz atrakcje. A do tego jest pełne walorów naturalnych. Chcemy wspierać branżę turystyczną w promocji za granicą – reklama na rynkach zagranicznych kosztuje dużo więcej niż na rynku krajowym . Razem możemy osiągnąć więcej.

Naszą ideą jest promocja zarówno pomorskich destynacji ale także bezpośrednich ofert turystycznych naszych partnerów. Integralnym elementem strony będzie więc link bezpośredni do strony partnerów akcji. Naszym celem jest dotarcie z przekazem do 50 tys. odbiorców. Kampania internetowa w czeskiej sieci www.Seznam.cz  prowadząca do dedykowanej strony potrwa trzy tygodnie, od 7 do 29.06.2023.

 Kampania „Urlop nad Bałtykiem” prowadzona jest we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Pradze. Dodatkowym magnesem kampanii promocyjnej jest konkurs, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy będą mogli wygrać voucher hotelowy ufundowany przez PROT.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna