Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Drugie spotkanie partnerskie projektu BASCIL w Norwegii

copy1

W dniach 24-26 maja 2023 piętnastu partnerów projektu z 8 krajów, w tym z Polski: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Fundacja Natura Polska spotkało się w Bergen w Norwegii aby wziąć udział w kolejnym worshopie projektowym. Organizatorem spotkania był partner projektu HANEN- Norwegian Tourism and Local food association.

Podczas spotkania partnerzy skupili się na poznaniu i zrozumieniu modelu biznesowego Canvas, który wykorzystywany będzie we współpracy z lokalnymi producentami. Inspiracji i pomysłów kulinarnych do dalszej pracy w projekcie dostarczył Hubert Gonera z firmy Landbrand, który pełni rolę eksperta w projekcie Bascil. Zaprezentowany został również szlak cydru, który jest silnym produktem turystycznym Norwegii. Kolejnego dnia zaprezentowano regiony pilotażowe oraz lokalnych producentów, którzy będą zaaranżowani w projekt Bascil. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń między partnerami.

Kolejne spotkanie projektowe odbędzie się w terminie 13-15 września 2023 w Zielonej Górze, na którym partnerzy projektu wezmą udział w warsztacie hackhathon. Organizatorem spotkania będzie Fundacja Natura Polska z regionu lubuskiego w Polsce.

Projekt Bascil współfinansowany ze środków programu Interreg Baltic Sea Region.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna