Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Izraelscy blogerzy w Pomorskim

izraelska wizyta

Kontynuując działania promocyjne na rynku izraelskim PROT do udziału w wizycie studyjnej zaprosił przedstawicieli mediów społecznościowych, blogerów i dziennikarzy. We współpracy z liniami lotniczymi Ryanair do odwiedzenia regionu zaproszono influencerów zainteresowanych zróżnicowaną ofertą jaką dysponuje Pomorskie.

Wizyta studyjna dla pięciu dziennikarek i blogerek, która odbędzie się w dniach 11-13.05, została przygotowana zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami gości. Podczas dwóch dni goście zwiedzą Gdańsk, Sopot i Gdynię, w tym Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Emigracji w Gdyni, Centrum Hewelianum i Muzeum Gdańska. Jeden dzień wizyty dedykowany jest preferencjom tematycznym gości.

Raheli Krut, blogerka i instagramerka kulinarna, podczas wizyty odwiedzi najlepsze pomorskie restauracje, spotka się z szefami kuchni i weźmie udział w warsztatach pieczenia tradycyjnego chleba w Lipuszu. Materiał o publikowany w jej kanałach dotrze do ponad 42 000 fanów śledzących jej fanpage. Blogerka lifestylowa i modowa Santih Gidron odwiedzi pomorskich twórców designu a jej doświadczenia z Pomorskiego mogą dotrzeć do 20 000 użytkowników. Program miejski, bogaty w miejsca kultury i sztuki, przygotowany został dla Zivy Roan i Michal Manor ( 17 000 śledzących na fb) a z ofertą aktywną regionu skierowaną do rodzin z dziećmi zapozna się Yanina Zaslavsky, blogerka parentingowa i podróżnicza, która spłynie kajakiem rzeką Piaśnicą.

Wizyta umożliwi nam promocję Pomorskiego na izraelskim rynku na wielu płaszczyznach. Dzięki materiałom publikowanym w mediach społecznościowych uwiarygodniony przekaz dotrze do nawet 70 000 użytkowników.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna