Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Publikacja w norweskim Vagabond

wizyta vagabond

We współpracy z ZO POT w Sztokholmie do udziału w wizycie studyjnej w Pomorskim zaproszono Julie Luneborg, redaktor naczelną norweskiego miesięcznika podróżniczego Vagabond. Dziennikarka odwiedziła w lutym Gdańsk oraz Sopot.

W maju 2018 ukazał się pierwszy efekt wizyty studyjnej jakim jest artykuł zamieszczony na łamach Magazynu Vagabond. Magazyn jest najstarszą na norweskim rynku gazetą poświęconą tematyce travellingowej i bez przerwy wydawany jest od 23 lat.

W czasie wizyty w Gdańsku dziennikarka odwiedziła Główne Miasto, muzea oraz Galerię Muralu. „Moją myślą przewodnią było pokazanie nowego, współczesnego oblicza Gdańska. Byłam oczarowana bogatą historią i architekturą Gdańska, ale najbardziej zainteresowała mnie Zaspa” mówi Julie Luneborg. W związku z tym materiał skupiony jest wokół sztuki i kultury. Główny wątek stanowi historia miasta i współczesne malarstwo monumentalne, zaś jako wzór do naśladowania w kulturze autorka przedstawia Europejskie Centrum Solidarności i Teatr Szekspirowski. W artykule znajdują się również rekomendacji restauracji, hoteli i obiektów spa.

Nakład wynosi 62 000 egzemplarzy a szacowana liczba czytelników wynosi ok 130 000 odbiorców. Zamieszczony w aktualnym wydaniu materiał ma objętość 10 stron a ekwiwalent medialny wynosi 95 000 złotych (220 000 koron norweskich).

Kolejne efekty tej wizyty studyjnej sukcesywnie zostaną zamieszczone na stronie PROT.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna