Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Forum Turystyki Regionów zaprasza na szkolenie

szkolenie Forum Regionów

Ogólnopolskie Forum Turystyki Regionów zaprasza do udziału w szkoleniu realizowanym w ramach projektu pt. RAZEM można LEPIEJ kształtować prawo. Szkolenie  adresowanejest do przedstawicieli organizacji pozarządowych sektora turystyki, w szczególności ROT-ów i LOT-ów.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-19 października 2022r. w hotelu Jantar w Ustce przy ulicy Wczasowej 14. Początek szkolenia 17 października godz. 14.00 – zakończenie 19 października ok. godz. 14.00. Tematem szkolenia będzie Zarządzanie i jego wpływ na stanowienie prawa, w ramach którego zaprezentowane zostanie m.in. Wprowadzenie do nowej perspektywy projektowej UE ze szczególnym uwzględnieniem Turystyki w nowej perspektywie projektowej UE.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty wykładowców, posiłków oraz zakwaterowania. Jedynie dojazd jest we własnym zakresie.

Warunkiem udziału jest przesłanie zgłoszenia na załączonym formularzu rekrutacyjnym do 7 października na adres: prezes@forumturystyki.pl. Każdy uczestnik musi wpisać w formularzu organizację, którą reprezentuje oraz swoje dane. Z jednej organizacji w szkoleniu mogą uczestniczyć max. 2-3 osoby.

Szczegóły dotyczące szkoleń znajdują się na stronie https://forumturystyki.pl/razem-mozna-lepiej-ksztaltowac-prawo/ . Projekt realizowany jest m.in. we współpracy z Departamentem Turystyki MSiT i POT. 

Pliki do pobrania:

Folder informacyjny
List intencyjny
Harmonogram
Formularz rejestracyjny


Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna