Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


City Fair 2015

city fair 2015 thumb

W dniach 15-16 czerwca br. na stadionie Wembley w Londynie odbyło się spotkanie  CITY FAIR 2015. jedno z największych branżowych spotkań organizowanych przez ETOA* dedykowane miastom i regionom.  W tym branżowym workshopie region pomorski reprezentowany był przez PROT, jako jedna z dwóch destynacji turystycznych Polski.
Pierwszy dzień to 30 indywidualnych rozmów i bezpośrednich spotkań rozmów z touroperatorami i agencjami podróży na temat wykorzystania potencjału regionu i wkomponowania go do ofert przyjazdowych. Na liście umówionych spotkań  stolikowych znalazły się takie firmy jak: AC Tours, VELTRA Corporation, TVL.TVL Ltd czy Viator Ltd, a więc liderzy rynku brytyjskiego.
W drugim dniu spotkania odbyła się konferencja poświęcona nowym trendom  w marketingu terytorialnym, jak i problemom z którymi mierzą się europejskie destynacje turystyczne. Swoje doświadczenia prezentowali m.in. przedstawiciele organizacji turystycznych z Islandii, Austrii, Meksyku a także Stanów Zjednoczonych.
Kontynuacją działań promocyjnych podjętych podczas spotkania CityFair będzie zaproszenie wybranych touroperatorów na workshop połączony z wizytą studyjną w regionie w ramach spotkania INComing Poland Gdańsk &amp. Region w dniach 26-28 października br.
*ETOA- The European Tour Operators Association to stowarzyszenie zrzeszające ponad 700 międzynarodowych członków głownie operatorów turystycznych i przedstawicieli biznesu z europejskich destynacji.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna