Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Pomorskie na golfa

pomorskie na golfa thumb

Nie trzeba lecieć do Kalifornii, żeby mieć wymarzone 18 dołków. W Pomorskim też można spróbować swoich sił w byciu poniżej par na naprawdę wysokim poziomie. Dlatego turyści z Anglii i Irlandii coraz chętniej odwiedzają pomorskie pola golfowe.

Sierra Golf Club w Pętkowicach to jedno z najbardziej prestiżowych w Europie pól o klasie mistrzowskiej. Warunki umożliwiają organizowanie zarówno profesjonalnych turniejów, jak i multum zabawy na ponad 80 hektarach.  Sierra Golf Club to nie jedyna propozycja dla amatorów golfa. W bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska znajdują się inne pola o wysokim standardzie: Postołowo Golf Club oraz Sand Valley.  Ale Pomorskie to nie tylko golf dla zaprawionych graczy to także 9 dołkowe pola takie jak: Tokary Golf Club oraz Golf Club Zajączkowo, na których pod okiem doświadczonego nauczyciela można spróbować swoich sił.

W celu zwiększenia świadomości  o ofercie golfowej Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie prowadzi szereg działań promocyjnych na rynku angielskim i irlandzkim m.in. organizację wizyt studyjnych.
W związku z tym w dniach 17-18.06 realizowana jest wizyta studyjna dedykowana angielskim dziennikarzom golfowym, podczas której zaprezentowany zostanie nie tylko potencjał Sierra Golf Club, ale również szereg walorów turystycznych Gdańska i Sopotu. Kolejnym działaniem, w które angażuje się PROT jest współorganizacja wizyty dla irlandzkiej dziennikarki – zwyciężczyni konkursu przeprowadzonego w Dublinie podczas targów Holiday World Show.

Golf jest też jednym z tematów przewodnich projektu pomorskie prestige, czyli propozycji jakościowych usług przemysły czasu wolnego w regionie pomorskim skierowana do selektywnych i wymagających klientów.
www.pomorskie-prestige.eu
 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna