Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Belgijscy tour operatorzy odkrywają Pomorskie

ECS

Grupa 9 osób reprezentujących biura tour operatorów i  travel agentów z Belgii odwiedziła Pomorskie w miniony weekend.  Program trzydniowego pobytu, od 20 do 22 kwietnia, obejmował wizytę w Gdańsku, Sopocie i Malborku i był przykładem jak zaplanować krótki pobyt typu city breake  w naszym regionie.  Ważnym elementem było wykorzystanie połączeń  przewoźnika PLL LOT  na trasie Bruksela – Gdańsk.

Dla większości uczestników była to pierwsza wizyta w Gdańsku, dzięki której odkryli turystyczny potencjał miasta jak i całego regionu.  Intensywny program pobytu obejmował zapoznanie się zarówno z ofertą historyczno-kulturalną jak i ofertą SPA&Wellness. Goście odwiedzili m.in. Europejskie Centrum Solidarności, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Zamkowe w Malborku.

Spora część programu została poświęcona ofercie SPA&Wellness. Podczas spaceru w Sopocie goście  nie kryli zachwytu nad urokami uzdrowiska a prezentacja zabiegów SPA w Sopot Marriott Resort & Spa  była idealnym dopełnieniem programu.

Wraz ze współorganizatorem wizyty  ZO POT w Brukseli liczymy, że dzięki tej krótkiej acz intensywnej wizycie zyskaliśmy grupę „ambasadorów” naszego regionu oraz nowe szanse na wzrost ilości belgijskich turystów.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna