Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Pomorskie nieoczywiste – wizyta blogerska www.ruszajwdroge.pl

pomorskienieoczywiste

 

Po raz kolejny do współpracy przy promocji regionu pomorskiego wśród polskich odbiorców zaproszono Kasię i Macieja Marczewskich, dziennikarzy redagujących jednego z najpopularniejszych polskich blogów, www.ruszajwdroge.pl

Goście odwiedzą Pomorskie dwukrotnie, skupiając swoją uwagę na terenach oddalonych od aglomeracji trójmiejskiej. Całość promowana będzie w kanałach społecznościowych pod hasłem „Pomorskie nieoczywiste”.

Pierwsza wizyta odbędzie się w dniach 27-29.04.2018 i obejmie tereny Kaszub Południowych, które częściowo ucierpiały w wyniku nawałnic w roku ubiegłym. Celem wizyty będzie ukazanie terenów Kaszub jako atrakcyjnych dla miłośników turystyki aktywnej. Samodzielnie poruszając się po regionie blogerzy odwiedzą Lipusz, Wdzydze Kiszewskie i Wiele. Zarówno podczas zwiedzania obiektów kultury jak i spływu kajakowego prowadzić będą relację na żywo w mediach społecznościowych.

W ramach drugiej wizyty kampanii „Pomorskie Nieoczywiste” goście odwiedzą mniej znane zakątki województwa pomorskiego: południowe pogranicze od Chojnic przez Bory Tucholskie, Czersk, Człuchów i Miastko, Bytów, aż po tzw. „Krainę w Kratę” i Słupsk. Ostatnim miejscem jakie zaprezentowane zostanie podczas tej wizyty będzie Lębork.  Szukając największych atrakcji w dniach 18-27.05.2018  wśród nieoczywistych miejsc województwa pomorskiego odwiedzą większe i mniejsze miejscowości, spotkają się z lokalnymi osobowościami i skorzystają z wielu aktywności.

Rezultatem akcji będzie relacja na żywo prowadzona w mediach społecznościowych, w których blogerzy skupiają ponad 20 tysięcy osób zainteresowanych polską turystyką. Ponadto, na blogu www.ruszajwdroge.pl  opublikowany zostanie internetowy przewodnik pokazujący najciekawsze miejsca odwiedzonej części województwa.

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna