Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


4 dni 4 stolice ”Poland Roadshow 2022”

roadshow 900x443

W pierwszych dniach czerwca PROT na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej brał udział w wydarzeniu ”Poland Roadshow 2022”. Wraz z przedstawicielami innych regionalnych organizacji turystycznych z kraju, zachęcaliśmy do przyjazdu do Polski i prezentowaliśmy ofertę turystyczną regionu pomorskiego w czterech europejskich stolicach: Pradze, Wiedniu, Bratysławie i Budapeszcie. 

W imprezie wzięło udział łącznie 118 przedstawicieli biur podróży, touroperatorów i przedstawicieli branży turystycznej z Czech, Austrii, Słowacji i Węgier. A 137 dziennikarzy reprezentowało media krajów, w których gościliśmy.

Prezentacja regionu pomorskiego poświęcona została zwróceniu uwagi na aglomerację trójmiejską i walory pasa nadmorskiego. Podczas ośmiu sesji plenarnych oraz rozmów stolikowych zachęcaliśmy do odwiedzin z regionie, ale też wymienialiśmy doświadczenia i dyskutowaliśmy o przyszłości turystyki. O dużym zainteresowaniu wydarzeniem i spotkaniami może świadczyć fakt licznych zapytań o materiały promocyjne, jakie spłynęły już po zakończeniu „Poland Road Show 2022”

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna