Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Znamy Najlepsze Produkty Turystyczne 2019!

zdjęcie wszystkich nagrodzonych laureatów

Po raz siedemnasty zostały przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej – najważniejsze nagrody w branży turystycznej. Polska Organizacja Turystyczna podczas uroczystej gali w Warszawie wśród dziesięciu produktów nagrodzonych Certyfikatem wskazała dwa zgłoszone przez Pomorską ROT – są to Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz Muzeum Emigracji w Gdyni. Złoty Certyfikat 2019 otrzymała Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach.

Celem konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej Polski. POT nagradza produkty, które wyróżniają się na tle branży i dają turystom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

Wszystkie certyfikowane produkty turystyczne są objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach kampanii Odpoczywaj w Polsce. Dodatkowo nagrodą dla zdobywcy Złotego Certyfikatu POT jest kampania promocyjna realizowana przez POT o wartości 150 tys. złotych. Certyfikaty POT mogą otrzymać następujące produkty turystyczne: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak, miejsce – obszar. Posiadanie Certyfikatu POT jest cenną nagrodą – prestiżowo i wizerunkowo. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w oczach klientów. Odgrywa rolę marketingowego atutu w prowadzonych kampaniach promocyjnych.

Co bardzo nas cieszy, kolejny rok z rzędu wśród dziesięciu nowo nagrodzonych produktów, aż dwa reprezentują nasz region. W tym roku na etapie krajowym w walce o Certyfikat startował również Festiwal Latawców organizowany w Łebie, a w kategorii Złoty Certyfikat reprezentowało nas również Centrum Nauki Experyment z Gdyni.

Gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy do odwiedzania wszystkich produktów turystycznych z województwa pomorskiego, które mogą posiadają to wyjątkowe wyróżnienie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna