Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • gdzie w polsce na weekend slider
    Współpraca z gdziewpolscenaweekend.pl i nowa zakładka na pomorskie-prestige.eu


Zaproszenie do udziału w konferencji Biking South Baltic – 8.10.2019r.

biking south baltic

8 października w Gdańsku, odbędzie się konferencja podsumowująca realizację projektu pt. „Biking South Baltic! Promotion and development of the Baltic Sea Cycle Route (Route No. 10) in Denmark, Germany, Lithuania, Poland and Sweden”, współfinansowanego ze środków Programu Interreg Południowy Bałtyk.

Projekt, którego liderem jest Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, a jednym z 6 partnerów Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego dotyczy działań na rzecz rozwoju i promocji międzynarodowego szlaku rowerowego biegnącego brzegiem Morza Bałtyckiego – EuroVelo10. Jest on uzupełnieniem dla działań jakie w ostatnich latach podejmują poszczególne regiony w zakresie tworzenia i modernizacji infrastruktury rowerowej oraz kreowania produktu turystycznego bazującego na turystyce aktywnej.

Program konferencji oprócz podsumowania głównych zadań zrealizowanych w projekcie, skupia się przede wszystkim na transferze wiedzy i wymianie doświadczeń związanych z badaniem oczekiwań jakie stawiają przed nami użytkownicy tras, kreowaniem, eksploatacją i komercjalizacją tras rowerowych, oraz koncepcją ich dalszego rozwoju w kolejnych latach. Wnioski zebrane w ramach spotkania będą miały swoje przełożenie dla różnych rodzajów tras i szlaków, nie tylko tych wchodzących w skład EuroVelo10. Korzystając z obecności międzynarodowych ekspertów – praktyków, przygotowaliśmy dla Państwa ciekawy merytorycznie program, który kierujemy do wszystkich osób związanych z budową, eksploatacją, zarządzaniem i promocją tras rowerowych w naszym kraju, a także firm turystycznych zainteresowanych obsługą klientów nastawionych na aktywny wypoczynek.

Szczegółowy program spotkania (do pobrania tutaj), udział w konferencji jest bezpłatny, zapewniamy również tłumaczenie symultaniczne. Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 7 października br. Prosimy o potwierdzanie swojego udziału na adres l.magrian@prot.gda.pl.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna