Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • maklowicz baner
    Makłowicz w regionie pomorskim


Workshop Kaliningrad – zaproszenie

   Zapraszamy na kolejny workshop do Kaliningradu, który odbędzie się w dniu 13 października 2012. Wprowadzenie małego ruchu granicznego pomiędzy regionem pomorskim, a Obwodem Kaliningradzkim sprzyjać będzie stale rosnącemu zainteresowaniu ofertą turystyczną Polski. Mamy nadzieję, iż przełoży się na wzrost przyjazdów mieszkańców Rosji do Województwa Pomorskiego.

   Tradycyjnie już zakwaterowanie przewidziane jest w hotelu «HELIOPARK KAISERHOF», (Калининград, ул. Октябрьская, д. 6А, тел.: +7 (4012) 592-222, факс: +7 (4012) 592-333, E-mail: reception@kaiserhof.heliopark.ru), który dla uczestników workshopu przygotował specjalne ceny (2700 rbl 1/1/noc i 3150 rbl 1/2/noc, specjalna cena dotyczy nocy 12/13 października). Przy dokonywaniu rezerwacji proszę wpisać: specjalna cena „WORKSHOP”.

   Formalności wizowe pozostają po stronie uczestników, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zapewni transport na spotkanie branżowe, który zaplanowany zostanie na dzień 12 października. Powrót przewidziany jest bezpośrednio po zakończeniu spotkania branżowego. Udział w workshopie jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o rozważną deklaracje uczestnictwa.

   Zgłoszenia, zawierające imię, nazwisko, nazwę i dane teleadresowe firmy, jak również treść napisu na tabliczkę proszę przesyłać do Pani Agnieszki Matuszewskiej (a.matuszewska@prot.gda.pl) w nieprzekraczalnym terminie, tj. do 25 sierpnia.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna