Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Goście z Indii w Trójmieście

   Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała wizytę dziennikarzy i touroperatorów z Indii po Polsce. Z przyjemnością zajęliśmy się egzotycznymi gośćmi w Trójmieście. Mieliśmy tylko jeden dzień, aby jak najlepiej przedstawić gościom piękno naszego Trójmiasta. Sześciu dziennikarzy odwiedziło nas 11 sierpnia, a jedenastu touroperatorów 13 sierpnia. Goście pochodzili z różnych zakątków Indii: z Kalkuty, New Dehli i Bombaju.

   Główne Miasto zachwyciło gości, dla których architektura i historia są równie ciekawe i egzotyczne jak dla europejczyków Tadż Mahal. Mimo krótkiego czasu udało nam się również pokazać Sopot, kurort z pięknymi plażami i ciekawą historią niezwykle się podobał.

   Wizyty pomogli nam zorganizować Urząd Miasta Sopot, Stowarzyszenie Turystyczne Sopot oraz restauracje: Brovarnia, Metamorfoza, Mon Balzac i Rucola, które miały ciekawe zadanie stworzenia menu dla osób dla których wegetarianizm i weganizm znaczą co innego niż dla europejczyków.

   Mamy nadzieje, iż ta wizyta zaowocuje dalszą współpracą z indyjskimi biurami podróży, aby Trójmiasto znalazło się w objazdowych pakietach turystycznych oferowanych na tamtejszym rynku.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna