Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Włoska dziennikarka Clara Svanera w Trójmieście

top artykul

W dniach 07-10.05.2023r. Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej (ZO POT) w Rzymie organizuje podróż studyjną włoskiej dziennikarki Clary Svanera, która publikuje dla magazynu DOVE (jedno z najważniejszych we Włoszech czasopism poświęconych podróżom, gdzie publikowane są obszerne reportaże podróżnicze) i w internetowym magazynie https://viaggi.corriere.it.

Dziennikarka eksploruje przede wszystkim Gdańsk, gdyż zależy jej na przedstawieniu go jako miasta tętniącego życiem, idealnej destynacji na wiosenno-letnie city break. W programie wizyty zaplanowane zostało zwiedzanie z przewodnikiem Głównego i Starego Miasta Gdańska, w tym Muzeum Bursztynu i Europejskiego Muzeum Solidarności, dzielnicy Oliwa z Parkiem Oliwskim i punktem widokowym Olivia Star, a także zrewitalizowanej dzielnicy – Dolne Miasto. Kolejne ważne miejsca Trójmiasta i regionu, które odwiedza nasz gość to uzdrowisko Sopot i Gdynia, zarówno Śródmieście, jak i urokliwe Orłowo oraz Muzeum Zamkowe w Malborku.

Na zakończenie wizyty dziennikarka uda się na jeden z naturalnych punktów widokowych Gdańska – Gradową Górę, aby przyjrzeć się pięknej panoramie miasta.

Efekty tej podróży spodziewane są już w maju bieżącego roku.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna