Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Wizyta dziennikarzy magazynu National Geographic Traveler

NG 900x443

W dniach 09-12.03.2023 r. region pomorski ma przyjemność gościć dziennikarzy magazynu National Geographic Traveler – redaktor naczelną Agnieszkę Franus oraz redaktora Michała Cessanisa, który znany jest również szerokiej publiczności śledzącej weekendowe odcinki o podróżach w Dzień Dobry TVN. Celem wizyty dziennikarzy jest przygotowanie 6-7 stronnicowego materiału o Polsce do majowego wydania Travelera, w oparciu o takie tematy, jak agroturystyka, natura, sielskość, ale i aktywność w różnych regionach naszego kraju, w tym także w pomorskim.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu partnerów goście odwiedzają 6 wybranych miejsc: Dwór Role, Swołowo, Cisowy Zakątek, Folwark Jackowo, Lawendową Osadę oraz Stare Polaszki, gdzie poza ofertą noclegową będą mogli zapoznać się z propozycjami spędzania wolnego czasu w naszym regionie, zwiedzając okoliczne atrakcje i uczestnicząc m.in. w warsztatach, przejażdżce konnej czy rowerowej.

Nieodłącznym elementem wizyty są również kulinaria, oparte na lokalnych i sezonowych produktach regionu pomorskiego.

Jest to doskonała okazja do promocji naszego regionu i przekonania turystów, że Pomorskie warto odwiedzać przez cały rok!

Organizatorem wizyty jest Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna