Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


W listopadzie akcja POT: Weekend za pół ceny

PZW 2022 FB Cover 820x360

 

 

W imieniu Polskiej Organizacji Turystycznej zapraszamy do udziału w akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. To już IX edycja wydarzenia, ale po raz pierwszy odbędzie się w dwóch terminach. Będą to dwa następujące po sobie weekendy: 18-20 listopada oraz 25-27 listopada.

Akcja ma na celu wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce i propagowanie udziału turystów krajowych w wyjazdach turystycznych na terenie Polski.

W ramach akcji podmioty świadczące usługi turystyczne na terenie Polski  zaoferują zniżki na swoje produkty. W promocyjnej cenie będzie można skorzystać z wybranych restauracji, hoteli, atrakcji i usług. Wachlarz ofert co roku jest szeroki.  W ubiegłym roku w akcję włączyło się ponad tysiąc przedsiębiorców.

Akcja Weekend za pół ceny jest okazją dla wielu firm i podmiotów z pomorskiego, by w czasie niskiego sezonu i jesiennej słoty powalczyć o klientów. Z kolei dla mieszkańców  to szansa, by wyjść z domu i za 50% ceny skorzystać z usług gastronomicznych, hotelarskich czy na przykład SPA. Takie akcje są nam wszystkim potrzebne: pobudzają do aktywności, do życia społecznego, ożywiają branżę turystyczną po wysokim sezonie – mówi Łukasz Magrian, dyrektor PROT.

Organizatorem Akcji jest Polska Organizacja Turystyczna. Zgłoszenia można kierować można bezpośrednio na stronie www.polskazobaczwiecej.pl do końca września. Co ważne konta partnerów, którzy uczestniczyli już w poprzednich edycjach pozostają aktywne. Wystarczy zalogować się na stronę i zaktualizować ofertę.

Zapraszamy!

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna