Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Szwedzkie Reality Show

W połowie lipca mieliśmy okazję uczestniczyć w ciekawym i inspirującym doświadczeniu. Odwiedziła nas szwedzka telewizja Meter Television kręcąca reality show, którego tematem przewodnim jest szukanie męża dla samotnej mamy. Telewizja postanowiła wykorzystać romantyczny potencjał Sopotu i Gdańska i nakręcić tu finałowe odcinki show. Ze względu na obecność dzieci głównej bohaterki zdjęcia były kręcone w atrakcyjnych dla nich miejscach. Ekipa odwiedziła oliwskie ZOO, gdańską fabrykę cukierków Ciu Ciu, gdzie dzieci nie tylko przyglądały się jak wyrabia się cukierki ale mogły również wykonać swoje autorskie słodycze. Bardzo miło wspominały wizytę w pełnym atrakcji Malborskim Dino Parku.

Ekipa kręciła ujęcia na plaży Sopockiej, na molo, w restauracjach i Hotelu Sheraton, który gościł ekipę. W Gdańsku zdjęcia objęły romantyczne uliczki Głównego Miasta: ulicę Mariacką, Długie Pobrzeże i Długi Targ.

Program niezwykle popularny w Szwecji przyciąga przed ekrany kilkumilionową widownię, emisja tej serii będzie miała miejsce na jesień. Czekamy z niecierpliwością na końcowy efekt, choć my już wiemy kogo bohaterka wybrała na męża .)

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna