Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • zrodla informacji slider
    Źródła informacji


Ruszaj w Drogę – Pomorskie nieoczywiste

pomorskie nieoczywiste

W dniu 27 maja zakończyła się podróż studyjna Katarzyny i Macieja Marczewskich, polskich blogerów prowadzących www.ruszajwdroge.pl.

Goście przez 10 dni zwiedzali południowe i zachodnie krańce naszego województwa odwiedzając te oczywiste ale także mniej rozpoznawalne atrakcje regionu. Codziennie w mediach społecznościowych do czytelników i followersów trafiały informacje o odwiedzonych miejscach, podjętych aktywnościach i spotkaniach w jakich uczestniczyli blogerzy. Do tej pory na fanpage pojawiło się 10 postów opowiadających o poszczególnych odwiedzonych miejscach, a każdy dzień podróży został zrelacjonowany i transmitowany poprzez aplikację Instagram.

Dwukrotnie wiadomości o podróży pojawiły się także w kanałach radiowych oraz prasie lokalnej.

Podczas majowej wizyty Kasia i Maciek Marczewscy odwiedzili kamienne kręgi w Odrach, dom Kaszubski w Brusach Jagile, motorówką opłynęli jezioro Charzykowskie, zwiedzili Człuchów, Czersk i pospacerowali po Chojnicach. Piękno pomorskiej natury podziwiali w Miastku i jego okolicach, kanałem Brdy i Słupią spłynęli kajakiem a w Bytowie odwiedzili średniowieczny zamek. Słupsk zaprezentował swoją ofertę kulturalną a Ustka potencjał letniego uzdrowiska. W programie spore miejsce zajęły również odwiedziny w miejscowościach poszkodowanych podczas ubiegłorocznej nawałnicy, w tym Rytlu i Zaporze.

Dziesięciodniowy program wizyty był niezwykle bogaty i interesujący jednocześnie będąc dla organizatorów wyjątkowo wymagającym. Okazał się sukcesem dzięki intensywnej współpracy PROT, lokalnych organizacji turystycznych i samorządów.

Efektem końcowym podróży będą przewodniki po regionie publikowane na stronie www.ruszajwdroge.pl . Pierwszy materiał relacjonujący wizytę dostępny będzie na stronie w czerwcu, pozostałe dwa ukażą się do połowy lipca 2018.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna