Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Redaktor naczelna Vagabond w Gdańsku

vagabond w pomorskim

W dniach 14-16 lutego w Gdańsku gościć będzie Julie Lungeborg, redaktor naczelna,  przygotowująca materiał dla norweskiego miesięcznika Vagabond Travel Magazine.

Magazyn Vagabond jest jednym z najstarszych magazynów turystycznych na rynku norweskim. Wydawany jest w nakładzie 13 500 egzemplarzy a liczba czytelników wersji drukowanej i cyfrowej szacowana jest na 130 000. Koszt reklamy o powierzchni jednej strony  wynosi 28 800 NOK.

W czasie swojego trzydniowego pobytu dziennikarka zamieszka w Gdańsku, odwiedzi Główne Miasto, Teatr Szekspirowski, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Gdańska oraz Galerię Muralu. Podczas pobytu w Sopocie odwiedzi najpopularniejsze atrakcje oraz zapozna się z ofertą spa i możliwościami wykorzystania bursztynu. W programie zwiedzania Gdyni uwzględniony został  Szlak Architektury Modernistycznej oraz czas na plener fotograficzny w Orłowie.

Celem wizyty dziennikarki jest przygotowanie dla Magazynu Vagabond kompendium o najważniejszych atrakcjach turystycznych Trójmiasta oraz opracowanie mikroprzewodnika dla norweskich turystów.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna