Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • krytyka kulinarna slider 1
    Przewodnik Krytyki Kulinarnej po Pomorskim już dostępny


Przewodnik Krytyki Kulinarnej po Pomorskim już dostępny do pobrania

przewodnik krytyka kulinarna

Lokalna kuchnia, jak sama nazwa wskazuje, jest uzależniona od geografii. Im bardziej zróżnicowany i sprzyjający zwierzętom i roślinom teren, tym ciekawsze potrawy na stołach jego mieszkańców. Pomorskie jest w tej kategorii zdecydowanie zwycięzcą. Jest tu wszystko – morze, jeziora, rzeki, lasy, pola, pastwiska oraz ludzie, którzy wiedzą jak przygotować posiłek od momentu zapewnienia sobie odpowiednich składników.

Potencjał kulinarny Pomorskiego prezentuje przewodnik po regionie autorki najpopularniejszego w Polsce bloga kulinarnego krytykakulinarna.com – Magdy Grzebyk. Przewodnik zawiera rekomendowane restaurację i lokalnych producentów z regionu pomorskiego a także bonus – spis ulubionych plaż autorki.

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna tworząc listę restauracji i lokalnych producentów, skupiła się na partnerach projektu pomorskie prestige, którzy wyróżniają się regionalną kuchnią opartą na lokalnych produktach regionu pomorskiego.

Bezpłatny przewodnik w formie pdf jest gotowy do pobrania i jest idealnym materiałem kulinarnym podczas różnorakich wyjazdów.


Pobierz bezpłatnie i smakuj Pomorskie

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna