Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Promocja w Kaliningradzie

promocja w kaliningradzie thumb

Ze względu na duże zainteresowanie turystów z Kaliningradu, jakim cieszy sie nasze województwo od początku roku, PROT zorganizował kilka akcji promocyjnych na terenie Obwodu Kaliningradzkiego.

W kwietniu br.  wraz z Miastami:  Gdańsk, Malbork, Pruszcz Gdański i Sopot braliśmy udział w  Targach JANTUR w Kaliningradzie. 14 kwietnia, ostatniego dnia Targów, odbył się Workshop, w którym uczestniczyli przedstawiciele pomorskiej i kaliningradzkiej branży turystycznej. Wśród naszych przedstawicieli znalazły się hotele i dziennikarze a także firmy oferujące aktywny odpoczynek. Współorganizatorem tego spotkania był POIT Moskwa.

W kwietniu wraz z Gazetą „Po Sąsiedzku” został przygotowany i rozpowszechniony 12-stronicowy insert zapraszający do odwiedzenia naszego regionu. W insercie oprócz opisów Trójmiasta i atrakcji Pomorza znalazły się informacje o planowanych w bieżącym roku wydarzeniach sportowych (EURO 2012) i kulturalnych oraz informacje praktyczne dotyczące zakupów i oferty SPA naszego województwa.

15.000 egz. zostało dołączonych do lokalnej gazety „Kaliningradzka Prawda”, 5.000 zostało rozdystrybuowanych wśród lokalnej branży turystycznej, 15 000 przez POIT w Moskwie, w tym do „środowisk kibicowskich” oraz do mediów, wydawnictwo było rozpowszechniane w czasie Targów Turystycznych JANTUR. Około 30.000 egzemplarzy przekazaliśmy turystom z Obwodu przekraczającym granicę (bezpłatna dystrybucja na granicy z gazetą „Po Sąsiedzku”). Pozostały nakład będzie dystrybuowany przez punkty IT w Trójmieście i nie tylko.

Kontynuacją tego wydawnictwa jest 4 stronicowy insert, który ukazał się na początku czerwca w gazecie „Po Sąsiedzku”.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna