Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Promocja nowych połączeń lotniczych z Ukrainy

promocja nowych polaczen lotniczych z ukrainy thumb

W dniach 23.07 – 26.07.16 Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Kijowie oraz Ukraińskimi Liniami Lotniczymi Ukraine International Airport realizuje workshop branżowy oraz wizytę studyjną dla grupy 12 osób – touroperatorów i dziennikarzy z Ukrainy. W wizytę zaangażował się również Urząd Miasta Gdańska oraz Biuro Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Wizyta ma na celu promocję nowych połączeń lotniczych: Gdańsk – Iwano-Frankiwsk oraz Warszawa – Winnica, które wprowadza do swojej oferty Ukraine International Airlines. Dodatkowo od sierpnia 2016 linie lotnicze Wizzair wprowadzają połączenie Gdańsk – Kijów.

Wizyta studyjna skupiona będzie wokół oferty turystycznej Malborka, a w tym kultowego wydarzenia „Oblężenie Malborka 2016”, Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz Kaszub Południowych. W ramach pobytu w pomorskim touroperatorzy odbędą również site inspection po hotelach w pomorskim. Natomiast podczas spotkania B2B, które odbędzie się w dnu 25.07.16 w Hotelu Scandic branża pomorska będzie miała możliwość bezpośredniej prezentacji oferty wyselekcjonowanej grupie biur podróży z Kijowa i Lwowa, w tym KiyAvia – Winnica, UKRVININTOUR, UKRVISA, Tour Agency Apelsyn oraz Universal Agency. Liczymy, że networkingowy charakter spotkania i możliwość bezpośredniej konsultacji oferty będzie początkiem długofalowej współpracy z podmiotami z perspektywicznego rynku ukraińskiego.

Rejestracja na bezpłatne spotkanie ukraińską branżą turystyczną dostępna jest TU
Ramowy plan spotkania znajdą Państwo pod linkiem

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak z uwag na ograniczoną ilość miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.
Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 20.07.2016.
Koordynatorem projektu jest Magdalena Węgrowicz m.wegrowicz@prot.gda.pl tel. 58 732 70 48

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna