Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • konkursy na wsparcie działań promocyjnych i wydawnictw
    Konkursy na wsparcie działań promocyjnych i wydawnictw


„Pomorskie Nieoczywiste” – zwiedzaj południowo-zachodnie Pomorskie z Kasią i Maciejem

pomorskie nieoczywiste

Fundacja Ruszaj w Drogę! oraz Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zapraszają do śledzenia w Internecie podróży Kasi i Macieja Marczewskich po południowo-zachodniej części województwa pomorskiego. Kasia i Maciej ruszają w drogę w poszukiwaniu najciekawszych turystycznie południowo-zachodniej części województwa. Wrażeniami z podróży podzielą się z czytelnikami największego blogu podróżniczego o Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz w mediach społecznościowych. Od 18 do 28 maja będą nadawać filmowe relacje na żywo na Instagramie @ruszajwdroge oraz wysyłać do Fanów na Facebooku zdjęciowe pocztówki. Ich wycieczka jest elementem kampanii promocyjnej „Pomorskie Nieoczywiste!”.

Naszą wspólną akcją „Pomorskie Nieoczywiste” chcemy pokazać, że nie tylko brzeg Bałtyku oraz środkowe Kaszuby stanowią interesującą ofertę turystyczną województwa pomorskiego. Mam nadzieję, że akcja przyczyni się do popularyzacji nieoczywistych miejsc na udany urlop w naszym województwie.

18 maja blogerzy  wyruszą w drogę w Bory Tucholskie, a następnie przez  Chojnice i Człuchów skierują się na północ województwa. Będą spacerować po miastach oceniając ich największe atrakcje, spotykać się z lokalnymi pasjonatami oraz podziwiać pomorskie krajobrazy.  Marczewscy będą relacjonować swoją podróż na żywo w mediach społecznościowych „Ruszaj w Drogę!” na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Po powrocie z wycieczki Kasia i Maciej opiszą swoje wrażenia i najciekawsze miejsca na blogu www.ruszajwdroge.pl. Specjalnie dla swoich czytelników blogerzy ułożą z odwiedzonych miejsc plany 1-dniowych wycieczek. Z takim gotowym planem każdy turysta będzie mógł ruszyć ich śladami i w ten sposób poznawać nieoczywiste zakamarki województwa pomorskiego.

Akcja promocyjna „Pomorskie Nieoczywiste” skierowana jest do osób zainteresowanych polską turystyką i szukających pomysłów na wakacyjne wyjazdy. Organizatorzy zachęcają mieszkańców województwa pomorskiego do komentowania relacji Kasi i Macieja w sieciach społecznościowych i podpowiadania im ciekawych miejsc, które powinni jeszcze zobaczyć.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna