Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Podróżująca Rodzina – podsumowanie

podrozujaca rodzina

Zakończyła się akcja promocyjna podjęta przez PROT wraz z Magdaleną Bodnari, blogerką www.podrozujacarodzina.pl.

W ramach kampanii “Zróbmy Bałtyk na piechotę” pani Magda dwukrotnie odbyła podróż studyjną brzegiem pomorskiej części Bałtyku. Celem wizyty była promocja turystyki rodzinnej w Pomorskim. Pierwsza część wizyty odbyła się w lutym kiedy wraz z rodziną Pani Magda pieszo przespacerowała się brzegiem Mierzei Wiślanej i odwiedziła Gdańsk.

Drugą cześć podróży rozpoczęła w Gdyni i zakończyła ją w Słupsku. Podczas tej wizyty część miejsc została odwiedzona w formie spaceru (ok 20 km dziennie pieszo), częściowo ze względu na pogodę pokonana została środkami komunikacji publicznej. Na trasie znalazły się Gdynia, Mechelinki, Sasino, Rewa, Ustka, Słupsk, Choczewo, Puck, Władysławowo, Kluki, Białogóra, Dębki, Smołdzino oraz Łeba.

Podczas całej kampanii na blogu www.podrozujacarodzina.pl opublikowanych zostało 44 wpisów, 77 zdjęć pojawiło się na Instagramie a na fanpage bloga na Facebooku zamieszczono aż 78 postów.

Podsumowujący kampanię raport wygenerowany został 1 maja 2018. Materiały zamieszczone na blogu w okresie dwóch miesięcy zanotowały 84 239 odsłon, a liczba użytkowników wyniosła ponad 35 000.

Efekty tej wizyty studyjnej dostępne są na stronie www.prot.gda.pl/wspolpraca-z-mediami/efekty-wizyt-studyjnych

 

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna