Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Karol Okrasa z Pomorskie Prestige
    Sezon jesienno-zimowy w pomorskim z Karolem Okrasą


Nowa kampania marketingowa regionu pomorskiego na rynku szwedzkim

top strona 900x443

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu kolejnej odsłony kampanii marketingowej promującej nasz region na rynku szwedzkim. W związku z inauguracją bezpośredniego połączenia pomiędzy portem lotniczym w Skellefteå, a lotniskiem w Gdańsku zapraszamy gości z północnej Szwecji do odwiedzenia Trójmiasta. Nowe połączenie jest ogromną szansą dla branży turystycznej w regionie, oferując doskonałą okazję dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Dzięki strategicznemu geotargetowaniu w pobliżu lotniska oraz wsparciu promocyjnemu w szwedzkim magazynie Megafonnen nasza akcja będzie miała doskonałe możliwości dotarcia do osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. To idealna okazja, by wzmocnić naszą obecność na szwedzkim rynku i przyciągnąć uwagę nowych klientów.

W naszych działaniach prezentujemy bogactwo Gdańska, Sopotu i Gdyni, zachęcając szwedzkich podróżnych do odwiedzenia naszych pięknych plaż, historycznych zabytków oraz doświadczenia wyjątkowej kultury i kuchni. Za pośrednictwem strony www.visitpomorskie.se przekazujemy najważniejsze informacje o walorach jakim dysponuje nasz region. Kluczowym elementem promocji jest konkurs „Dream citybreak” skierowany do szwedzkich użytkowników. 

Konkurs polega na zaprojektowaniu weekendu marzeń, czyli stworzenia pakietu pobytowego w oparciu o trzy kategorie:  noclegi, restauracje i atrakcje. Uczestnik konkursu, zgłaszając swój udział musi umotywować, dlaczego chciałby spędzić weekend w Pomorskim. Spośród zgłoszonych uczestników wybierzemy zwycięzcę. Nagrodą jest pobyt dla maksymalnie 4  osób. Nagrodę dla zwycięzców ufunduje PROT.

Kampania promująca konkurs potrwa do 30 maja 2024. Promocję wspiera Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna