Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


Kaszuby nowym celem podróży dla izraelskich grup turystycznych.

Kaszuby nowym celem podróży dla izraelskich grup turystycznych

Region pomorski jest obecny na rynku izraelskim już od 2016 roku. Oferta turystyczna Gdańska Gdyni i Sopotu wpisała się już na stałe zarówno w programy tamtejszych biur podróży jak i w relacje dziennikarzy i popularnych blogerów. Zasadnym w tej sytuacji wydaje się zatem intensyfikacja działań,  mających na celu prezentację dalszych części regionu pomorskiego i atrakcji turystycznych położonych kilkadziesiąt kilometrów od gdańskiego lotniska. W dniach 27-30 maja do odbycia wizyty   studyjnej w regionie Kaszub południowych zaproszono przedstawicieli biura podróży DovikTour, które od kilku lat z powodzeniem realizuje programy typu city breake w Gdańsku.  

Kaszuby nowym celem podróży dla izraelskich grup turystycznych 2

W programie pobytu zorientowanego na poszukiwanie inspiracji dla pobytów rodzinnych,  znalazły się zarówno miejsca bardzo popularne: Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, Muzeum Etnograficzne we Wdzydzach czy Stary Browar w Kościerzynie,  jak też te mniej znane wśród zagranicznych gości: Chojnice, Swornegacie czy Chata Kaszubska w Brusach. Dopełnieniem wizyty była kaszubska gościnność i degustacja lokalnej kuchni oraz oferta SPA&Wellness w obiektach hotelowych.

Spodziewamy się, że dzięki osobistym doświadczeniom wyniesionym z pobytu na Kaszubach, rejon ten na stałe wpisze się w programy wizyt gości z Izraela.  

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna