Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


Wizyty studyjne do miejsc nieoczywistych w Gdańsku i Gdyni

dla koneserów i wtajemniczonych

Przed nami pełnia sezonu turystycznego i wszyscy liczymy na kolejny udany sezon. Statystyki minionego roku pozwalają optymistycznie spojrzeć na prognozowaną ilość gości, która w nadchodzących miesiącach odwiedzi Gdańsk, Sopot i Gdynię.  

Wraz ze zwiększoną ilością turystów w Państwa obiektach pojawią się zapewne częstsze pytania o rekomendowane miejsca, polecane atrakcje, ciekawe wydarzenia. I najlepiej te spoza top listy. Dla koneserów i wtajemniczonych!

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w jednodniowych wizytach studyjnych do miejsc nieoczywistych w Gdyni i Gdańsku. Propozycja spacerów jest kontynuacją projektu SOPOT TOUR zainicjowanego przez Sopocką Organizację Turystyczną, który rozszerzamy o komponent gdański i gdyński.

Kogo zapraszamy na spacery? Państwa pracowników z pierwszej linii – recepcjonistki i  recepcjonistów, specjalistów obsługi gościa, event managerów. Wszystkich, którzy usłyszą prośbę o polecenie ciekawego miejsca.

Co oferujemy? kilkugodzinną wyprawę do miejsc ciekawych, nieoczywistych a wartych poznania i dalszego polecenia. W towarzystwie wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych przewodników z ogromną wiedzą i poczuciem humoru.

Na co liczymy: na zmotywowanie pracowników do udziału w wizycie studyjnej,  przekazanie informacji o wydarzeniu i wsparcie w projekcie szkoleniowym.

Zapisy na spacery prowadzi Magdalena Węgrowicz pod adresem: m.wegrowicz@prot.gda.pl.
WAŻNE: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń Szczegóły programów oraz terminy spacerów znajdą Państwo w poniższych linkach:
Spacer po Gdańsku
Spacer po Gdyni

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna