Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • czary gary 1200x450
    Czary-Gary. Pomorski Podcast Kulinarny


“INSPIRED BY POLAND” W PRADZE

202104 judita matyasova 900x443

Wiosna 2022r. zainspirowała do nowych pomysłów na promocję Pomorskiego wśród turystów z Europy w postaci cyklu dyskusji pod nazwą Inspired by Poland, które rozpoczęły się w ostatni weekend kwietnia bieżącego roku w Bibliotece Miejskiej, w samym sercu czeskiej Pragi.

Pomysłodawczynią projektu jest Judita Matyasowa www.juditamatyasova.com, profesjonalna, niezależna dziennikarka z 18-letnim doświadczeniem, bardzo aktywna w czeskich mediach ogólnokrajowych, z którą Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna miała przyjemność współpracować przy okazji wizyty studyjnej w sierpniu 2021r.

Celem nowego cyklu jest zaprezentowanie inspirujących miast Polski, w tym Gdańska i Gdyni, na rynku czeskim poprzez prezentacje, wykłady i dyskusje z zaproszonymi gośćmi, ekspertami w dziedzinie podróży, turystyki, historii. Spotkania zawierają również rekomendacje, dotyczące ciekawych miejsc w mieście, takich jak muzea, galerie, ale także tzw. ukryte perełki, znane i lubione przez mieszkańców.

Zachęcamy do obejrzenia zarejestrowanego podczas spotkania filmu: https://www.youtube.com/watch?v=s778IsjgAHQ&t=817s

Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z Juditą Matyasową i promocję regionu na rynku czeskim, który z roku na rok jest coraz mocniej zainteresowany odwiedzaniem północnej części naszego kraju, w szczególności Pomorskiego!

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna