Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

  • komunikat slider
    Przejście w tryb pracy zdalnej


FAM TRIP dla touroperatorów z Francji

Fam Trip pomorskie


Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z biurem turystyki przyjazdowej POLAND COLORS i Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu zorganizowała FAM TRIP dla touroperatorów z Francji, który odbył się w dniach 22-24.03.2019r.

Osoby zaproszone, to przedstawiciele biur podróży z  Lyonu, Paryża, Marsylii i Nicei, pracujący B2B – dyrektorzy sprzedaży i marketingu, w tym 2 osoby reprezentujące jednego z trzech touroperatorów wiodących w sprzedaży Polski na rynku francuskim. Są to m.in. Voyamar, Promovacances, Perspective TO, Aloha Voyages czy ATC ROUTES DU MONDE.

Celem podróży było zaprezentowanie Polski, a w tym Gdańska i Sopotu jako destynacji turystycznej na rynku francuskim, aby mogły na stałe zagościć w programach na sezon 2020, które będą pojawiać się w broszurach oraz w Internecie na stronach touroperatorów.

Nasi goście, zauroczeni historią i zabytkami, mogli również spróbować specjałów z regionu w wybranych restauracjach, szczycących się doskonałą kuchnią z obsługą na najwyższym poziomie i serdecznym przyjęciem. Najlepszą rekomendacją było zadowolenie gości i ich pozytywne opinie.

Odbyta wizyta w przyszłości będzie skutkowała zainteresowaniem klientów biur z Francji naszym regionem.

Polityka Prywatności
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna © 2018
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna